شرایط و قوانین استفاده از سرویس ها و خدمات لیگالند

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه های کاربردی لیگالند به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وبسایت لیگالند هنگام استفاده از پروفایل شخصی، ویدئو های رسانه تصویری لیگالند و سایر خدمات ارائه شده توسط لیگالند به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس ها و خدمات لیگلاند است. توجه داشتته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین لیگالند از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافقهای قبلی محسوب میشود.

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های لیگالند منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرح، رویه ها و سرویس های لیگالند تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق میکنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

مشتری یا کاربر به شخصی گفته میشود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش خدمت یا هرگونه استفاده از خدمات لیگالند اقدام کند. همچنین از آنجا که لیگالند یک وبسایت خدمت رسانی آنلاین است، مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز خدمت رسانی، تجارت یا شغل حرفه ای به دریافت خدمت اقدام کند.

هنگامی که شما از سرویس ها و خدمات لیگالند استفاده میکنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت میکنید و یا به لیگالند ایمیل میزنید، این ارتباط به صورت الکترونیکی انجام میشود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه ها باشد، شما مافقت مکنید که لیگالند به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.