سیاست حفظ حریم خصوصی

تعهدات ما نسبت به حفظ حریم خصوصی کاربران

لیگالند از حساسیت شما نسبت به نحوه استفاده و انتشار اطلاعات شخصی افراد آگاه است. به همین خاطر موضوع حریم خصوصی شما برای ما بسیار حائز اهمیت است. هدف اصلی ما ارائه خدماتی با کیفیت و پایدار به شماست و پرسش ها و نگرانی های شما در مورد نحوه استفاده از اطلاعات شخصیتان برای ما کاملا قابل درک است. برای دسترسی آسان به متن سیاست حفظ حریم خصوصی، آن را در منوی اصلی اپلیکیشن و همچنین وب سایت legaland به آدرس legaland.ir قرار داده ایم. هرگونه سوال و دغدغه خود در مورد حریم خصوصی و اطلاعات شخصی تان را میتوانید از طریق تیکت و یا آدرس ایمیل privacy@legland.ir با همکاران حقوقی ما در میان بگذارید.

کاربرد سیاست حفظ حریم خصوصی

این سیاست نامه نسبت به تمامی اطلاعات وارد شده توسط همه کاربران ما اعمال می شود. در صورتیکه که شما از گروه مشتریان ما خارج شوید، همین سیاست نامه در مورد حفظ و نگهداری اطلاعات شما همچنان صدق خواهد کرد. در طول متن این بیانیه از اصطلاح "اطلاعات شخصی" استفاده می شود که مختص فرد خدمات گیرنده بوده و در مواردی خدمات دهنده را نیز در بر میگیرد. اطلاعات شخصی شامل اطلاعاتی است که خود خدمات گیرنده و خدمات دهنده برای بهره مندی از خدمات legaland با رضایت در اختیار ما قرار داده اند و دیگر اطلاعات گردآوری شده بر حسب نیاز سیستم در جهت افزایش ضریب ایمنی و بهبود کیفیت خدمات و همچنین اطلاعات ناشناخته را در بر نخواهد گرفت.

اطلاعاتی که گردآوری می کنیم

وقتی به وب سایت ما مراجعه می کنید یا از اپلیکیشن ما استفاده می کنید، آدرس های IP شما و اطلاعات استاندارد ورود به وب سایت شما را ذخیره می کنیم. این اطلاعات ورود شامل نوع مرورگر شما و صفحاتی که باز کرده اید می باشد و همچنین ممکن است اطلاعات جغرافیایی مکانی شما را نیز ثبت کنیم. اگر با نحوه گردآوری اطلاعات ما موافق نباشید قادر به استفاده از خدمات ما نخواهید بود. در حالت کلی در صورت ثبت نام و ایجاد یک صفحه اختصاصی این اطلاعات را در اختیار ما خواهید گذاشت

اطلاعات حساب کاربری:

شماره تلفن همراهی که هنگام ثبت نام وارد میکنید و شماره موبایل هایی که به legaland متصل میکنید تا ابلاغ های قانونی را دریافت کنید.

اطلاعات مربوط به تعین هویت:

الف) نام، نام خانوادگی، آدرس و تلفن ثابت محل سکونت یا محل کار، ایمیل، کدملی، تصویر شناسنامه یا کارت ملی. ب) اطلاعات مربوط به اشخاص ثالث موثر در تراکنش ها (صاحبان حساب بانکی که در سایت ثبت نام نکردند اما واریز به حساب آنها انجام میشود) که با هدف پردازش اطلاعات، تشخیص هویت و جلوگیری از تقلب و دیگر اهداف مشابه جمع می شوند.

اطلاعات مربوط به دستگاه مورد استفاده:

اطلاعات مربوط به شما: از قبیل نوع تلفن همراه شما، شماره شناسایی آن موبایل یا دستگاه، اطلاعات مکانی - جغرافیایی، منطقه زمانی، تنظیمات مربوط به زبان مورد استفاده، نوع مرورگر و آدرس های IP.

اطلاعات مربوط به شبکه های اجتماعی:

شامل آیدی هایی که توسط خود شما در بخش ارتباطات شبکه اجتماعی قرار میدهید و همچنین آدرس ای میل شما. در اپلیکیشن چنانچه اجازه دسترسی بدهید، ضمن فرآیند ورود ما امکان دسترسی به اطلاعات مخاطبین شما را خواهیم داشت. دسترسی به اطلاعات تماس به شما امکان ارتباط با دوستان و مخاطبین را میدهد تا بتوانید آنها را دعوت نموده و امور مربوط به پرداخت و انتقال را انجام دهید (به ما هم امکان ارائه خدمات بهتر و مبارزه با تقلب را میدهد).

اطلاعات مالی:

شماره حساب و شماره شبای بانکی متصل به حساب شما. اطلاعات مالی شما با هیچ طرف سومی از ارگان های دولتی و خصوصی و یا وب سایت های خدماتی و ... به اشتراک گذاشته نمی شود. ما متعهد به ارائه خدمات ایمن، با کیفیت، پایدار و جامع هستیم. بنابراین قبل از اجازه دادن به شما برای استفاده از خدمات، اطلاعات بیشتری در زمینه تشخیص هویت، آدرس و دیگر اطلاعات از شما دریافت می کنیم تا میزان ریسک و سوء استفاده های احتمالی افراد سودجو را کاهش داده و ارتباط موثری با شما برقرار کنیم. همچنین ممکن است اطلاعات مربوط به شما را از دیگر ارگان ها مانند اداره ثبت احوال و غیره استعلام کنیم. در هنگام استفاده از legaland اطلاعات مربوط به تراکنش های مالی و درخواست های خدماتی شما در داشبورد شما جمع میشود، همچنین به منظور جلوگیری از تقلب در تراکنش، اطلاعات کامپیوتر و دیگر دستگاه های مورد استفاده شما را ارزیابی می کنیم. حتی ممکن است از دیگر روش هایی که در اینجا ذکر نشده در مورد شما اطلاعات جمع کنیم، به عنوان مثال ممکن است از تماس شما با بخش خدمات مشتریان. و یا نتایج حاصل از شرکت شما در نظر سنجی ها.

گردآوری اطلاعات از کودکان

ما به هیچ وجه از افرادی که طبق تعاریف قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران اهلیت معامله را ندارند اطلاعات نمی گیریم و اجازه استفاده از خدمات را به آنها نمیدهیم.

نحوه استفاده از کوکی ها

هنگامیکه از نرم افرار یا وب سایت و یا دیگر لینک های مجاز مرتبط با ما استفاده می کنید، شرکت ما و یا درگاه بانکی ذی نفع در آن تراکنش ممکن است از کوکی ها و دیگر تکنولوژی های ردیابی استفاده کنند. (مجموع این فناوری ها را کوکی می نامیم) از کوکی ها برای تشخیص اینکه شما یک مشتری واقعی هستید استفاده می کنیم و خدمات legaland را برای شما بهینه و آسان تر میکنیم و از سوء استفاده افراد ثالث از حساب شما جلوگیری میکنیم. همچنین به بررسی میزان تاثیرگذاری ما در کسب و کار شما، ارزیابی حجم وسیعی از تحلیل ها، کاهش ریسک و جلوگیری از تقلب و توسعه اطمینان و امنیت در وب سایت و برنامه می پردازیم. بخش هایی از ویژگی ها و جنبه های مختلف استفاده از خدمات legaland و وب سایت ما تنها از طریق کوکی ها ممکن است؛ بنابراین چنانچه کوکی ها را غیر فعال کنید حوزه استفاده شما از وب سایت و خدمات نرم افزار برای شما سخت و یا غیر ممکن میشود. DNT بخشی از تنظیمات مرورگر است که به شما اجازه انتخاب اولویت ها در مورد ردیابی توسط تبلیغ کنندگان یا دیگر اشخاص ثالث را می دهد که ما هیچ واکنشی به سیگنال های DNT نشان نمی دهیم.

نحوه محافظت و بایگانی اطلاعات

اطلاعات شخصی شما از طریق سرورهای قدرتمند ایران سرور بایگانی و پردازش می شود. این اطلاعات بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران و توسط محافظ های الکتریکی، فیزیکی و چند مرحله ای محافظت می شوند. همچنین از سیستم های امنیتی کامپیوتری مانند firewall و رمزنگاری امن اطلاعات استفاده می کنیم. تمهیدات امنیتی لازم بر روی سرورها، هاردها، فایلها و نرم افزار شرکت ما مستقر بوده و تنها آن دسته از معدود کارمندانی که حیطه وظایف و اختیاراتشان است می توانند به اطلاعات دسترسی داشته باشند. تلاش ما تامین امنیت خدمات legaland است اما میدانید که در هیچ کجای دنیا امنیت صد در صد نیست!! علی رغم تمام تلاش های ما، legaland مسئولیتی در قبال نقایص تکنولوژی که منجر به نفوذهای شدید و بسیار پیشرفته تکنیکی میشود ندارد. بنابراین اصرار ما بر آن است که هشدارهای لازم جهت حفاظت از اطلاعات شخصی مانند ندادن رمز legaland به دیگران را جدی بگیرید. در صورتی که از وجود رخته های امنیتی مطلع شویم از راه های ارتباطی مختلف شما را مطلع خواهیم کرد تا اقدامات حفاظتی لازم را انجام دهید. با شروع استفاده از legaland اجازه برقراری ارتباط با شما را دریافت کرده ایم و در صورت بروز اختلالات احتمالی نوعی هشدار در وب سایت یا محیط نرم افزار نمایش داده می شود و حتی ممکن است پیامکی به شماره ای که با آن ثبت نام کرده اید هم ارسال شود.

نحوه استفاده از اطلاعات گردآوری شده

هدف اصلی ما از جمع کردن اطلاعات شخصی شما علاوه بر ارائه خدمات کامل تر سریع ترین زمان، فراهم آوردن تجربه ای ایمن، کارآمد و آسان تر است. از اطلاعات شما در موارد زیر استفاده خواهد شد: تامین و ارائه کامل خدمات و حمایت از مشتری که دقیقا خواسته خود شماست! پردازش تراکنش ها و ارسال اعلان های مربوط این تراکنش ها و دیگر فعالیت های شبکه ای شما. حل و فصل مباحث موجود، محاسبه هزینه ها و ... پیشگیری از کلاهبرداری های احتمالی، استفاده غیرمجاز از هویت دیگر اشخاص، فعالیت های غیرقانونی بهینه سازی، شخصی سازی، ارزیابی و توسعه خدمات و محتویات سایت ما ارسال پیام بروزرسانی های محصولات و خدمات انجام دیگر وظایف های محوله قانونی

نحوه اشتراک اطلاعات درون شبکه خدمات دهنده

برای پردازش اطلاعات ناچاریم شماره حساب و شماره شبای بانکی شما را در اختیار داشته باشیم. از طریق دسترسی های legaland ، هیچگونه اطلاعاتی ا برای مشتریانشان و یا دیگر کاربران قابل مشاهده نیست و افراد ثالث تنها اطلاعاتی را می بینند که خود شخص در آدرس درگاه شخصی خودش نمایش داده است.

درون شبکه خدمات گیرنده

وقتی پرداخت کننده به قصد پرداخت به درگاه ی legaland مراجعه میکند ممکن است بر اساس فیلدهای مورد نیاز پذیرنده، اطلاعاتی مانند نام، نام خانوادگی، شماره تماس، آدرس و ... را وارد کند. این اطلاعات که توسط خود پرداخت کننده وارد شده در رسید تراکنش برای دریافت کننده قابل مشاهده است. با این وجود اگر تراکنش از طریق legaland که متصل به درگاههای معتبر و امن بانکی است، پرداخت شود هرگز اطلاعاتی مانند شماره کارت بانکی، رمز دوم و دیگر اطلاعات کارت پرداخت کننده برای هیچ احدی قابل دستیابی و مشاهده نخواهد بود.

نحوه دستیابی شما به اطلاعات و تغییر آن

هر زمان که وارد حساب کاربری خود شوید قادر به مشاهده و بروزرسانی اطلاعات خود هستید.

لینک به دیگر سایت ها

در وب سایت و نرم افزار موبایل legaland امکان ارائه لینک هایی توسط پذیرنده ها در درگاه و صفحه شخصی شان تعبیه شده اند (مانند صفحه اینستاگرام یا وب سایت پذیرنده). نظارت بر جمع آوری اطلاعات احتمالی توسط این وب سایت ها در حیطه اختیارات legaland نیست. اما به کاربران گوشزد می کنیم در صورت ورود به این لینک ها سیاست های حفظ حریم خصوصی آنها را مطالعه کنند تا با نحوه دریافت اطلاعات شناسایی آنها آشنا شوند.

تغییرات مربوط به سیاست حفظ حریم خصوصی

legaland همیشه رو به پیشرفت است. در صورت توسعه خدمات legaland ممکن است گاها مفاد این سیاست نامه تغییر کند. در صورت اعمال هرگونه تغییرات، آن را در وب سایت قرار داده و تاریخ بروزرسانی را بروز میکنیم. چنانچه تغییر چشمگیری در نحوه استفاده از اطلاعات شخصی داشته باشیم، در برنامه و وب سایت به صورت هشدار اعلام کرده و برای شما هم یک پیامک ارسال می کنیم. وظیفه شما هم این است که به طور متناوب این سیاست نامه را مطالعه کنید؛ به محض اعمال تغییرات و اعلام آن به کاربران، آنها مکلف به پیروی و ملاک قرار دادن آن هستند.

نحوه ارتباط با ما

در صورت وجود هر گونه نگرانی و پرسش در مورد این متن و یا در صورت تمایل به ارسال نظرات خود در مورد خدمات لیگالند و سیاست حفط حریم خصوصی آن، لطفا ایمیل خود را به آدرس privacy@ legaland.ir ارسال کنید.

نسخه شماره 1 از سیاست نامه legaland تهیه شده در 12 آبان 1399